News » AFFECTED! 05.10.2012

V pátek 5. října se uvede jako hlavní host drumandbassového večera Affected! legendární britský DJ a producent Big Bud. Tento umělec se za svou 20ti letou kariéru přijede popré představit také do Prahy. Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte si poslechnout jeho vlastní tvorbu a také tvorbu mnoha umělců, kteří vydali své tracky na jeho labelu SoundTrax. Určitě nám dáte za pravdu, že si zalouží místo v historii tohoto žánru. Jeho sety jsou jízda přímo do srdce zlámaných beatů. Jsou plné liquidu, deepu a ragga junglu. Pokud máte tuho hudbu rádi, určitě nebudete zklamáni.

Dalšími hosty bude zkušený pár z Polska - Doc.da.name a Sensimilia, které již všichni drumandbassový fanoušci znají pod jménem One Way. Zahraniční DJs uzavře severo-italský DJ Nuz_D z UnderGranda crew.

Line up doplní jako vždy rezidenti Sayuz, Chmelda, P.no, kterého tentokrát doprovodí svým energickým hlasem a trumpetou MC Dawe.

Těšíme se na vás a věříme, že lidových 70 Kč včetně poplatků v předprodeji Ticketstream nebo na místě do 22:00 vás právě přesvědčilo k návštěvě Matrixu v pátek!

Vstup: 70 Kč do 22:00 / 130 Kč po 22:00

Předprodej v síti Ticketstream.

 


BIG BUD / soundtrax / moving shadow / good looking / UK
www.sound-trax.co.uk

ONE WAY / doc.da.name & sensimilia / PL

NUZ_D / undergranda / IT

P.NO / drumandbass.cz / feat. mc Dawe

SAYUZ / rollingbass / drum affection

CHMELDA / rollingbass


© 2009 sety.cz | DanP | Loadtime: | 0,034493s