News » CONCORD DAWN na květnové Drum Affection

Po trochu delší pauze se nám neodvratně blíží datum 08.05.2009 a spolu s ním další očekávaná akce z řady Drum Affection, již tradičně v pražském klubu Retro.
Tentokrát si pro nás kluci z Rollingbass a Czech IT crew pozvali novozélandské Concord Dawn, kteří již nějaký ten pátek do Prahy nezavítali.
Představovat jejich tracky jako Morning Light nebo Don't Tell Me snad není třeba. V současné době připravují nové album s velmi zajímavými featuringy s DKay, State of Mind, Bulletproof či Psidream, takže co nevidět budeme mít možnost poslechnout si jejich novinky. Po boku Concord Dawn se představí talentovaný italský producent, žijící v Londýně, Hellraizer a.k.a. HLZ, který vydal tracky na Timeless nebo Caution a již brzy vyjde novinka Lowalk. Jako doprovod těchto DJs se můžeme opět těšit na italského Mc Ardimanna, který v Miláně se svou crew Mother inc. organizuje drumandbassové a dubstepové party s nejlepšími DJs světové scény. Od minulého roku lze produkci Ardimanna, Hellraizera a dalších italských talentů slyšet na jejich vlastním labelu Mother Inc Sound Records. V Praze jsme měli možnost slyšet Ardimanna v klubech jako Retro, Roxy nebo Cross, na festivalu Let it Roll a jiných městech po celé ČR.

Více informací najdete na:

www.myspace.com/weareconcorddawn
www.myspace.com/hlzdnb
www.myspace.com/ardimannmc

 


© 2009 sety.cz | DanP | Loadtime: | 0,034505s