News » DRUM AFFECTION is back!


Rádi bychom vám sdělili, že 11. Listopadu se opět vrací dlouho očekávaná Drum Affection. Novinkou bude prostor ve kterém akce proběhne. Je nový, útulný a v centru Prahy. Naším novým domovem bude YES Club, který se nachází ve Škrétově ulici 1, 300m od stanice metra I.P. Pavlova. Jsme si jisti, že se vám klub bude líbit minimálně jako Drum Affection. Koncept párty však zůstane beze změn, takže očekávejte hosty, kteří u nás ještě neměli šanci se představit nebo zde nejsou tak často ke slyšení. Nyní bychom chtěli krátce představit dva umělce, kteří své schopnosti předvádí na mezinárodní drumandbassové scéně. Potvrzením o kvalitě jejich produkce jsou tracky, které jsou často mezi nejprodávanějšími ve známých internetových obchodech. 11.listopadu je na co se těšit!

ENEI / Metalheadz / Critical / Hospital / Ram / RUS
Mladý a talentovaný ruský producent pocházející z Petrohradu přijede představit jeho elektickou tvorbu, díky které vydal tracky na těch nejlepších drum'n'bassových labelech. Metalheadz, Critical, Hospital či RAM jsou důkazem toho, že potencionál tohoto umělce je obrovský.

London Elektricity - U Gotta B Crazy (Enei Remix)

www.facebook.com/eneiofficial

HAMILTON / Ram / Frequency / UK
Relativně nové jméno na mezinárodní drum'n'bassové scéně, ale s jedinečným a energickým stylem. Tento briský DJ s patnáctiletou kariérou původně vydával tracky na Andyho C experimentálním labelu Frequency a až poté následoval RAM.

http://www.youtube.com/watch?v=M2PMEWlL298

Hamilton - Soundboy VIP (RAMM100)

www.facebook.com/hamiltondnb


© 2009 sety.cz | DanP | Loadtime: | 0,021103s