News » Drum Affection představuje DubStep stage

Asi nemá cenu diskutovat o tom, že hudební styl DubStep je skutečně na vzestupu. I když se to možná někomu nelíbí, je to prostě fakt. No a když už se Drum Affection přestěhovala do takového parádního prostoru jako je Klub Lávka, bylo v podstatě logické, že sebou vezme i svou menší, v podstatě novorozenou, sestřičku Dub Affection a nechá jí prostor na druhé stagi. Dub Affection je sice ještě mladá holčička, ale pustěj se do ní pořádný chlapáci a můžeme vám zaručit, že hudebně je tahle holka fakt vyspělá. 

Například Zajíc ze SETY.cz prozradil, že pro něj jeden z vrcholů večera, kterých jistojistě zažije mnoho ;), bude vystoupení naprostého showmana DJe Cut Dema: “Tenhle chorvatský naprostý blázen nejen sází jednu pecku za druhou, ale hlavně, a to prostě k DubStepu patří, umí udělat pořádnou SHOW!!!”. Cut Dem plný jižanského temperamentu vás pobaví nejen divokým mixem, ale i svejma hláškama, které trefně dává do mikrofonu. “No prostě on si sám dělá MC! Má to výhodu - nekecá, když nemá ;)”.

Dalším špičkovým vystupujícím je Uncle Ooh [:Strýček Ú:], který si na české scéně vydobil své jisté místečko. Muziku produkuje už od 12ti let a na projektu OOH pracuju 3 roky. V loňském roce 30. června představil materiál z debutového alba, které vyjde tento rok. Jeho veselé a energické mixy jsou lahůdkou nejednoho mejdanu a jistě tomu nebude jinak ani na 5. narozeninách SETY.cz …  a že to bude pořádnej mejdááán!!!

Ale nemyslete si! Tím výčet hvězd nekončí! 23.3. v klubu Lávka vás bude hudebně vychovávat legenda české electronické hudební scény Merak. Jeho vlastní produkce sahá už do počátku 90. let kdy kdy začal s instrumentálním downtempem. V roce 1998 spoluzaložil Paranoja Sound Systém a zúčastnil prvních Tekno festivalů v ČR. Začal s DJingem a LiveSet vystupoval s vlastní hudbou, převážně tekno a hardtekno. Byl jedním z průkopníků "LiveSet" v České republice. V roce 2000 se stal členem pražského Sound Systému Aka.io. Ve spolupráci s io.sys crew vydal jeho první tekno vinyl AKA.IO 01. O dva roky později založil digitální Label & Studio "io.lab records" a o tři roky později spoluzakládá undergroundové internetové radio23.cz. Od roku 2007 se zaměřuje především na tvorbu Dubstepu, Drum & Bassu a Downtempa. Jeho práce se vyznačuje temnou atmosférou, sofistikované složení a podrobné rytmy. Jeho tvorba můžete slyšet na labelech jako Case Records, BigBoss a LateHarvest atd. Jako DJ hraje tvrdší taneční hudbu různých žánrů, především BreakBeatové, Dubstep, ElectroHouse a Drum & Bass. Takže rozhodně je se na co těšit!

A jedeme dál! Původem z Ruska, všem dobře známý dMIT.RY. Nikdy nepremýšlel nad tím stát se DJem, či skladatelem. Ale po mnoha dotazech z ruzných stran na jeho hudební rozhled a vkus, rozhodl se, že to přeci jen zkusí a všem ukáže co se mu líbí. Začal spolupracovat s pražskou nocí Heartbeats a změnil tuto indie párty v každoměsíční ravevové šílenství. Nyní to je již téměř pět let, co dMIT.RY předává lidem novinky a čerstvý vítr z klubového světa plného basslines, starých rave melodií, baltimore/baile funk rytmu, grime zlomených beatu a všeho co jen si mužete kolem toho představit. Nikdy si nemůžete být jisti, jak zahraje příště. Je jako chameleón, putující od pláže k pláži, aby nalezl perfektní kombinaci, která Vám dá plný a barevný zážitek během párty.

Tak aby toho slečna Dub Affection nastoupí na ní také Frock, který je známý nejen jako dlouholetý DJ pod jehož rukama se roztáčeli desky s Technem, Housem, Junglem, Drum & Bassem či Dubstepem, ale spousta z vás jej jistě zažila i v roli promotéra legendární série partys s názvem CzechPoint. Jeho skutečně precizní a poctiví mix musí ocenit každý milovník kvalitního DJingu. I na jeho vystoupení se můžete těšit na mejdanu Drum Affection - 5. narozeniny SETY.cz.

Ale POZOR! SETY.cz tu nejsou jen pro stálice taneční scény. Cílem serveru SETY.cz je umožnit všem šikovným a talentovaným DJum aby se prosadili. Jak jste si asi všimli, už před časem se rozjela série Dj Contestů, díky kterým si může i doposut neznámý DJ zahrát na pořádném mejdanu po boku největších hvězd. No a je logické, že ani na narozeninách SETY.cz nemůže chybět volný čas pro mladou čerstvou krev. Takže pokud máš odvahu a nakoupeno pár kvalitních Dubstepovejch tracků neváhej, namíchej svůj contest-mix a ukaž co v tobě je! Kompletní informace najdeš tady: http://mp3.sety.cz/dj-kontest/drum-affection-dubstep-contest.html

A aby toho nebylo málo, není to jen hudební svět, který prožívá rozjezd nového stylu, ale i gastronomické nebe znovu rozsvítilo dalši hvězdu. Ve vip zoně se můžete těšit na catering vytvořený týmem z Ristorante Alberto, který se po krátké odmlce znovu vrací s desetiletou zkušeností tradičních italských receptů, okořeněné i novými, které vás zajisté okouzlí. Posuďte sami :) www.pizzeria-alberto.cz


© 2009 sety.cz | DanP | Loadtime: | 0,031809s