News » POSLEDNÍ INFO // LINE UP

Pátek už je tady a kromě zveřejnění line-upu bychom vám rádi představili hosty na dnešní Drum Affection.

Glenn Herweijer a Zula Warner a.k.a. Artificial Intelligence pocházejí ze severní části Londýna, kde také kolem roku 2000 dávají dohromady své plány jak, dle jejich vlastních slov, rozšířit hudbu co nejdál a nejhlouběji to jde. Jejich produkce byla z počátku spíše temnější a tvrdší, když jim vychází v roce 2003 první pecky na V Recordings a Commercial Suicide. Poté už se jejich flow nechává strhnout ladnými melodiemi a lehčím beatem nastupujícího dnb žánru „liquid“.
V tomhle období (roky 2004-2006) vydávají především na Good Looking Recordings a Liquid V po boku takových jmen jako Marky, High Contrast a další. Od této doby až do současnosti se ustálili na vrcholu nejen UK dnb scény a jejich tracky se dostali na nejvyšší úroveň hudební kvality.
V Čechách se představí tento víkend úplně poprvé, takže lze očekávat, že si svoje vystoupení náležitě užijou a o krásný set v jejich podání spojený s vydáním nového LP “Stand Alone“ by jste se rozhodně neměli nechat připravit.

Doprovázet je bude jedna z nejtalentovanějších drum’n’bassových vokálistek – JENNA G. Tato slečna z Manchesteru má za sebou spoustu spoluprácí, díky kterým je její hlas známý na celé drumadnbassové scéně. Na ZINCově labelu Bingo vydala album “For lost Friends” na kterém se podíleli Chase & Status, Logistics, Kabuki či Zinc. Její zpěv můžete slyšet v trackách producentů jako je Goldie, Nu:tone, The Qemists, Friction, Commix, Clipz a Artificial Intelligence.


Dalším zahraničním umělcem bude polský Dj a producent Ros jehož kariéra si nezadá s největšími jmény UK scény. Vytupoval totiž po boku LTJ Bukema na jeho turné, které mělo zastávku i v londýnském Fabricu a mnoha dalších anglických klubech.


Line-up:

 

21:00 2K
22:30 Sayuz
23:30 Ros
01:00 Artificial Intelligence feat. Jenna G
03:00 P.no
04:00 Wash!
05:00 Freakox

 

---AKCI PODPORUJE SKATESHOP.CZ A GROWSHOP.CZ---© 2009 sety.cz | DanP | Loadtime: | 0,032504s