News » Poslední info + line-up

Dnes se v pražkém prostoru Retro Music Hall uskuteční další pokračování akce Drum Affection, na kterou organizátoři pozvali vyslance z populárního vydavatelství Ram Records. Zahrají Xample a Lomax a společně s nimi MC Ayah.

XAMPLE
Xample vyrůstal v britském Bristolu. Již od mlada měl na jeho hudební rozvoj velký vliv drumandbass, což také způsobilo koupi prvních gramofonů.

Později se Xample nastěhoval do Liverpoolu, kde se seznámil s místními DJs a producentama jako Solem a Futureboundem.

Brzy hrál na nejlepších akcích v severozápadní Anglii. V tomto období se začal také soustřeďovat na produkci. Dokonce vydal tracky na labelech jako Hard Leaders, Penny Black či L Plates.

V roce 2005 se vrátil opět do Bristolu, kde se sousředí na kvalitu své produkce. Netrvalo dlouho a všiml si jej i Andy C, díky kterému vydává první dva tracky u Frequency. Později první track přímo na RAM rec. Tento track – “Heaven and Hell”, můžete nalézt na The Dimensions EP nebo mixu Andyho C “Nightlife 3”.

V “rodině” RAM po boku Sub Focuse a Chase & Status je právě Xample nový talent, jehož hudba je hrána na celém světě…
www.myspace.com/xamplebeats

LOMAX
Nick Hill aka Lomax se narodil v Amershamu v Backinghamshire. Nejprve se věnoval hře na piano, ale hned poté co si v roce 1997 poslechl tracky od LTJ Bukema a Johna B se zamiloval do drum and bassu. V roce 2000 začal produkovat svou první tvorbu.

Jako člen HoldTight se od roku 2003 více soustředil na produkci. Odměnou bylo vydání tracků na labelech Indrustry, Renegade a React. Tracky “Dirty Habits” a “925” jste mohli slyšet I v kompilaci Nightlife od Andyho C či J Majikově Fabric Live mixu. O projektu HoldTight bylo k slyšení i v souvislosti s remixem Cyantificova tracku “Output”. Poté, co vyšlo jeho první album, se Lomax více soustředil na svůj vlastní minimal a deep zvuk.

Po několika letech a spoustě vydaných tracků nyní žije v Bristolu. Po úspěšné spolupráci s Kubisem či Bceem následovalo vydání produkce u Rubiks, Liquid V nebo Innerground. Od roku 2007 můžeme slyšet jeho releasy na Critical, Bingo či RAM.

V posledních letech jeho tvorby, se ozývají tracky z jeho dílny na mnoha parties a spousta úspěšných tracků na RAM rec. či Frequency nás ještě určitě čeká.
www.myspace.com/lomaxdnb

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream za 75 Kč (plus poplatky).
Cena lístku na místě bude 150 Kč.

 

 

Časový line-up na sobotní Drum Affection:


21:00 Zwooky
22:00 Skuban
23:00 Sweg
00:00 Lomax
01:30 Xample
03:00 Katcha
04:00 P.no & Sayuz


© 2009 sety.cz | DanP | Loadtime: | 0,007453s